בגודל של ארגז אופנוע - האם כך האזינו לטראמפ?

"סטינגריי הוא מותג של מכשיר ריגול שנקרא IMSI Catcher (אימזי קאצ'ר) שמשמש לריגול עסקי, מסביר אמיר גונן – מנכ"ל אמגון, ניהול סיכוני בטחון וסייבר. הקאצ'ר מתחזה לאנטנה סלולרית. מאחר שהוא קרוב ועצמת השידור שלו גבוהה, הטלפונים בסביבה מתחברים אליו, במקום לאנטנה האמיתית."

mako nexter

Airbnb לא עושה דבר כדי למנוע הקמת מצלמות נסתרות

15.04.19

בראיון ל mako next מסביר מנכ"ל אמגון על חלק מהשיטות שבאמצעותן ניתן לגלות מצלמות נסתרות בדירות של Airbnb שמתארחים בהן ברחבי העולם.

mako next

בגידות חוקרים פרטיים ושקרים: כך הפכו פרידות בישראל למלחמה

21.01.19

בראיון למהדורת החדשות המרכזית בערוץ 13 מסביר מנכ"ל אמגון על מקרים שבהם הליך הגירושין הופך להיות מכוער. בין היתר מוצגים סרטונים משני מקרים רלוונטיים. 

שלם או שנפיץ תמונות עירום שלך

21.11.18

"מי שאחראי לסחיטה הם עבריינים ישראלים, בכירים חלקם, חיילים בארגוני פשיעה שנמלטו מישראל בשנים האחרונות ופתחו רשתות של 'נערות פיתוי' ברומניה, הונגריה, פולין וקפריסין, העוקבות אחר פרופילים של גולשים ישראליים ולאחר מכן 'צדה' אותם בשיטות מתוחכמות וסוחטת מהם כסף[…] הסביר אמיר גונן, בעל משרד חקירות."

mako nexter

הכל התחיל ממייל תמים: כך ניסו לעקוב אחריי ואחרי מנכ"ל משרד התקשורת

06.08.2018

"כל הסימנים מצביעים על כך שזאת חקירה סמויה", מסביר החוקר הפרטי אמיר גונן, מנכ"ל חברת אמגון חקירות וייעוץ ביטחוני."

איפה עובר הגבול? הדילמות המוסריות בעולמם של החוקרים הפרטיים

01.03.18

"דוגמה אחת לכך ניתן למצוא אצל אמיר גונן, חוקר פרטי שקיבל לידיו תיק מורכב במגזר החרדי במסגרתו נאלץ להתחפש לאדם חרדי ולהשתמש במצלמה נסתרת, אותה התקין בחגורתו.[…]במסגרת החקירה, נדרשו לגונן שלושה ימים כדי לעלות על תרגיל עוקץ בין-לאומי שנמשך חודשים. הראיה שמצא הגיעה מוכנה וארוזה היישר לטיפול חוקרי המשטרה."

בגידות וזיהוי שקרים : השימוש בחוקרים פרטיים בהליך גירושין

28.02.18

"במסגרת הבדיקה גילה גונן כי על החולצה שאיתה הסתובב הבעל באופן קבוע בבית, הותקנה מצלמה זעירה שתיעדה את המתרחש בבית. 'גילינו שבבית פרוסות מצלמות רבות ואמצעי שמע',[…]לאחר שגונן חשף את אמצעי המעקב של הבעל[…]ר' נזכרה ברגע שבו סיפר לה גונן על הממצאים: 'אני לא אשכח לעולם את השיחה איתו. הוא אמר לי את יכולה לישון בשקט – יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים'."

סערת ההטרדות בהוליווד

20.11.17

בראיון למהדורת החדשות המרכזית בערוץ 11, מסביר מנכ"ל אמגון על קווים כלליים בתחום החקירות הסמויות.

האישה גילתה על הנכסים ששווים מיליונים

27.04.17

במסגרת סכסוך גירושין מכוער גילינו שהבעל ניסה להסתיר מאשתו נכסים במיליוני ש"ח ובניסיונותיו להתחמק מחלוקת הרכוש, הוא ניסה להפליל את אשתו בבגידה. בחקירה גילינו כי בנוסף לנכסים שהסתיר מאישתו, הוא ביצע גם האזנות סתר בבית וברכב, וכן ניהל רומן עם מאהבת. 

mako m

תעלומה: איך נעלמו 3.5 מיליון שקל ממשאית משוריינת באמצע היום

12.11.18

"למרות ההערכות על מעורבותם בסיפור של פושעים מתוחכמים שביצעו מעקבים, אמיר גונן משוכנע שהיה אפשר למנוע את הגניבה – אם במודיעין אזרחי היו קצת פחות חפיפניקים. גונן, בעלי חברת החקירות 'אמגון' המתמחה באמצעי אבטחה מתקדמים, משווה זאת למצב כיום בברינקס."

כתוב את הכותרת כאן

12.11.18

לורם איפסום הוא טקסט חסר הקשר וחסר משמעות בכוונה – וזאת כדי שעין הקורא לא "תצוד" בזמן הרפרוף עליו, מילה שתסיח את דעתו. לורם איפסום תוכנן בקפידה כך שיחקה במרקם ובקצב שלו טקסט אמיתי בעברית.

תתפשט ותשלם: הרשת שסוחטת גברים ישראליים

27.07.16

"'מדובר בעבריינים ישראלים מתוחכמים מאוד בתחום הסייבר שנעזרים במומחים מקומיים באותן מדינות', מסביר החוקר הפרטי אמיר גונן, בעל משרד החקירות אמגון."

mako m

אשתי עשתה ממני סמרטוט: גברים שספגו התעללות נתקלים באטימות ולעג

23.07.16

לאחר שגילינו שהאשה בגדה בבעלה לאורך שנים ואף ביצעה ניסיונות להאזנות סתר בטלפון של הבעל, החל סכסוך גירושין רווי יצרים ושקרים, שבמהלכו נקטנו בפעולות מנע יצירתיות לצורך שמירה על הלקוח מפני הסתבכות עם החוק, בגלל מניפולציות ותלונות שווא מרושעות של האשה. פעולות מנע אלו וראיות שהציג, הצילו אותו במספר הזדמנויות.

רבע מיליון שקל בשתי דקות: מי יתן מענה למכת גניבת הכספומטים

27.04.16

"במרבית המקרים החברות המציבות את הכספומטים מבוטחות במקרה של גניבתם אבל באחרונה כמה מהן החלו לשדרג את רמת המיגון והאבטחה עליהם כדי למנוע את עקירתן. כמה מהן פנו לאמיר גונן, בעל חברת 'אמגון' המתמחה בחקירות וייעוץ בטחוני, כדי שיסייע להם למנוע את שוד הכספומטים. גונן הצליח למצוא פתרונות יצירתיים שכבר סייעו לסכל כמה מעשי שוד."

mako

איך תגנו על הילדים מהטרדות ברשת

27.07.15

בראיון לתוכנית הטלביזיה "חי בלילה" בערוץ 12 מסביר מנכ"ל אמגון על מקרים של הטרדות מיניות כלפי ילדים ברשת וכיצד להתגונן מפניהן. 

רבע מיליון שקל בשתי דקות: מי יתן מענה למכת גניבת הכספומטים

27.04.16

"במרבית המקרים החברות המציבות את הכספומטים מבוטחות במקרה של גניבתם אבל באחרונה כמה מהן החלו לשדרג את רמת המיגון והאבטחה עליהם כדי למנוע את עקירתן. כמה מהן פנו לאמיר גונן, בעל חברת 'אמגון' המתמחה בחקירות וייעוץ בטחוני, כדי שיסייע להם למנוע את שוד הכספומטים. גונן הצליח למצוא פתרונות יצירתיים שכבר סייעו לסכל כמה מעשי שוד."

mako

המרכז להעלמת בעלי חיים

22.07.15

כאשר פנו אלינו בבקשת עזרה ממחלקת התחקירים בערוץ 12 mako, בנוגע לפרשה מזעזעת של הונאה והתעללות בבעלי חיים, לא יכולנו להישאר אדישים והתנדבנו בשמחה לעזור. באמצעות איסוף מידע ברשת, שיחות בכיסוי ופעולות מואכבות נוספות, פיצחנו את הפרשה ואיתרנו את הנוכלים, תוך מספר ימים. 

mako