חקירות בינלאומיות

לצוותי החוקרים באמגון יש ניסיון רב שנים מוכח בחקירות בינלאומיות, תוך הפעלת צוותים במדינות שונות. במקרים מסוימים מדובר בחקירות אשר מתחילות במדינה אחת ובהתאם לממצאי החקירה, נוצר צורך להרחבת החקירה במדינות נוספות ברחבי הגלובוס. במקרים אחרים ביצענו חקירות גלובליות אשר מלכתחילה בוצעו במספר מדינות בו זמנית.

יש לנו שיתופי פעולה אסטרטגיים מול משרדי חקירות מובילים כמעט בכל מדינה והמשרד חבר באיגוד העולמי של הבלשים/חוקרים (World Association of Detectives).

היתרון של אמגון בחקירות בינלאומיות הינו בכך שאנו נותנים מענה במגוון תחומים של חקירות ובנוסף, הצוותים מקבלים תמיכה מקצועית מהמחלקות האחרות של החברה (הגנת סייבר, ייעוץ ביטחוני, וכן מניעת האזנות ומניעת ריגול עסקי).

בזכות הגישה הרב תחומית, היכולת לשלב פתרונות מתחומים ביטחוניים תומכים, ומערכת הקשרים עם שותפים אסטרטגיים ברחבי הגלובוס, יש באפשרותנו לתת מענה ייחודי, יצירתי ויעיל ביותר.

כל זאת, תוך שמירה מרבית על דיסקרטיות הלקוח וכן עם יכולת לתת מענה הולם לאתגרים שצצים במהלך החקירה או בעקבות מסקנות החקירה, גם אם האתגרים מגיעים מתחומים אחרים משיקים המשפיעים אחד על השני באופן ישיר, כמו אבטחת מידע, סייבר, פורנזיקה, חשיפת ומניעת ריגול עסקי ועוד.