אמגון חקירות

אנחנו באמגון פיתחנו מתודולוגיה ייחודית אשר מבוססת על ניסיון מוכח רב שנים והצלחות בינלאומיות שחלקן פורסם בתקשורת וחלקן נותר חסוי. בכל חקירה אנו מנתחים את המידע שמתקבל בבקשת החקירה ומפיקים תוכנית פעולה המכילה הישגים נדרשים, תיעדוף ומשימות בהתאם. המתודולוגיה הייחודית שפיתחנו מאפשרת לנו לספק מידע ייחודי ומפורט בהתאם לרמת העמקה נדרשת ותוך התחשבות במגוון היבטים: אישי, תעסוקתי, קשרים, פיננסי, משפטי ועוד.

אנו מתאימים את תכולת העבודה בחקירות שלנו לכל לקוח, בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מקרה. בהתאם לצורך, קיימת אפשרות להתקדם שלב ולהעמיק החקירה כדי לקבל מידע גולמי מקיף ואיכותי יותר שממנו ניתן להפיק תובנות ייחודיות לטובת האינטרסים של הלקוחות שלנו.

היתרון של אמגון הינו בכך שאנו נותנים מענה במגוון תחומים של חקירות ובנוסף, הצוותים מקבלים תמיכה מקצועית מהמחלקות האחרות של החברה (הגנת סייבר, ייעוץ ביטחוני, וכן מניעת האזנות ומניעת ריגול עסקי).

הצוותים באמגון פועלים כמעט בכל מדינה בעולם ועל כן תכולת העבודה משתנה בהתאם למדינת היעד. מעבר לאיסוף מידע באמצעות מקורות פתוחים, יש לנו יכולות להפעיל סוכני שטח לביצוע חקירות סמויות באיכות גבוהה ביותר במדינות רבות ברחבי העולם. לכל חקירה מורכב צוות ייעודי המותאם באופן ספציפי ומדויק למשימות הנדרשות, תוך שהם מקבלים תמיכה מצוותים אחרים, המתמחים בתחומים משלימים אחרים. באופן זה אנו מצליחים להשיג מידע איכותי, אמין ומדויק ביעילות רבה.

אנו מעסיקים חוקרים מנוסים בעלי רישיונות מתאימים בכל מדינת יעד שבה מתבצעת העבודה. הצוותים במשרדנו פועלים תוך מתן פתרונות "מחוץ לקופסה" ושימוש בשיטות ואמצעים טכנולוגיים העדכניים ביותר. מה שמבטיח תוצאות מהירות ואיכותיות בתיקים פשוטים ומורכבים כאחד.

החוקרים באמגון נדרשים לעמוד בדרישות החוק והאתיקה המקצועית בכל שלבי החקירה. כמו כן, כל הפעילות מתבצעת באופן דסקרטי לחלוטין. בסופו של התהליך הלקוח יקבל דוח חקירה ובו כל הממצאים וכן דיסק עם כל המדיה שהושגה בחקירה לצורך הוכחה. במידת הצורך, החוקרים הרלוונטיים יהיו זמינים להעיד ולהציג ראיות בבית המשפט.

יש לנו שיתופי פעולה אסטרטגיים מול משרדי חקירות מובילים כמעט בכל מדינה והמשרד חבר באיגוד העולמי של הבלשים/חוקרים WAD (World Association of Detectives) ובלשכת החוקרים הפרטיים בישראל.

חקירות בינלאומיות


מעקבים בארץ ובחו״ל


חקירות מורכבות בתחום האישות


חקירות הונאות


קניין רוחני וזכויות יוצרים


חקירות סמויות


בדיקות מהימנות עובדים


חקירות כלכליות ומסחריות


חקירות רקע / נאותות