יעוץ בטחוני

צוות המומחים הבינלאומי באמגון בעל ידע וניסיון מוכח, באיתור חולשות ופערים ביטחוניים ברחבי הארגון שלכם וכן באיתור הבעיות שמובילות לאי קיום של תוכנית אבטחה יעילה.

במהלך השנים שבהן ביצענו פרויקטים ברחבי העולם ראינו אינספור סיבות לאי-ציות לנוהלי הביטחון הקיימים. עובדים עוקפים אמצעים ונהלי ביטחון, בין השאר, כאשר הם מרגישים שהם יכולים להיות פרודוקטיביים יותר בלעדיהם, כאשר יש התנגדות לשינוי, או סתם כתוצאה משכחה או רשלנות. במקרים של חברות בינלאומיות המחזיקות במתקנים מרובים במדינות שונות, האתגר הוא להבטיח שיש מערכת בקנה מידה רחב, עם נהלי אבטחה אפקטיביים ומותאמים לכל המתקנים.

הגלובליזציה אפשרה לחברות וארגונים לקיים פריסה בינלאומית, במטרה לתת שירות ומכירות במדינות רבות ובכך למקסם רווחים. יחד עם זאת, ככל שהפריסה גדולה יותר, כך עולים הסיכונים בניהול סיכוני נסיעות עסקים של עובדים ובאפשרות להתפתחות משברים עסקיים. עוצמת הנזק שעלול להתרחש כתוצאה מניהול לא נכון של סיכונים אלו, עלולה להיות קריטית ביותר עבור הארגון.

לנו באמגון יש שנים של ניסיון בהנחיית לקוחות ברחבי הגלובוס, תוך יצירת פתרון מקיף, לרבות התחשבות בסביבה המקומית, בסיכונים, בתרבות ובמניעים. הצוותים שלנו מורכבים ממומחי תוכן מקצועיים, יועצים קבועים ושותפים עסקיים ברחבי הגלובוס, המאפשרים לנו לבצע סקר פערים מקצועי ומקיף להבנת המצב הקיים, ובהתאם לממצאים להתאים תוכנית פעולה והנחיות לביצוע, כדי לאפשר מניעה או טיפול מקצועי במצבי חירום.

בנוסף לכך, אנו מומחים בפיתוח, התאמה והטמעה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ביותר ויצירתיים, במקרים כגון: טרור חקלאי, אבטחת מתקנים מבודדים, פיקוח על אנשים וציוד, מנעולים חכמים המנוהלים מרחוק באופן ביומטרי ומוצפן, ציוד צילום נסתר ומותאם לעבודה בשטח ללא מקור מתח, פתרונות למניעת חדירת גורמים זרים בעסקים ובבתים, במניעת גניבות, ועוד. ושבעגט. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

בקרוב


ניהול סיכוני נסיעות עסקים


ליווי ותמיכה בניהול משברים


תכנון תפישת הביטחון בחברות


פתרונות טכנולוגים ייחודיים


מעבדה פורנזית דיגיטלית